Закарпатський губернатор побув трохи Яценюком

Голова Закарпатської ОДА Василь Губаль, за прикладом прем'єра Яценюка, вирішив особисто перевірити роботу районних "гарячих" ліній
Depo.
20 квітня 2015 15:11
ФОТО: depo.ua

Губаль взявся особисто обдзвонювати райони із проханням проконсультувати щодо необхідних для отримання субсидії документів, пише Закарпаття depo.ua.

За телефонами, які були вказані у списку, він  зателефонував у Виноградівський район, (там ніхто не підняв слухавку), далі у Хустський та Рахівський райони. Представлявся "Мене звати Василь" і просив проконсультувати, чи треба включати в декларацію наявні земельні ділянки.

Правда, пересічним закарпатцям не так легко зателефонувати на "гарячу лінію", оскільки, практично в жодному районі на офіційному сайті райдержадміністрацій не вказані телефонні номери.

Нагадаємо, днями прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк перевірив, як працює гаряча лінія Кабінету Міністрів щодо надання субсидій.

Додзвонившись з третьої спроби і отримавши відповіді на свої запитання, глава уряду зазначив: "Все-такі іноді у нас щось в цій країні працює"