Закарпатським ґаздиням: Вчені довели, що домашня робота продовжує життя

Дослідження неодноразово підтверджували, що здоров'я і тривалість життя прямо пов'язані з фізичною активністю

Закарпатським ґаздиням: Вчені довели, що…

Домашня активність є корисною, пише Depo.Закарпаття з посиланням на Ukr.Media.

У США зіткнулися з серйозною проблемою. Люди в цій країні часто страждають від надмірної ваги. Ожиріння провокує масу інших проблем з організмом. Саме тому будь-які дослідження, що описують різні способи боротьби з зайвими кілограмами, користуються неймовірною популярністю. Нещодавно вчені встановили, що домашні обов'язки продовжують життя.

У дослідженні взяли участь 6 тис. американок різного віку і рас. З'ясувалося, що обов'язки домогосподарки дійсно можуть мати позитивний вплив на тривалість життя. Причому це пов'язано не тільки з негативним впливом пилу.

Помірні зусилля, пов'язані з самим процесом прибирання, насправді роблять позитивний вплив на життя людини. Наприклад, багато жінок, які виконують прибирання хоча б по 30 хвилин в день, підвищують свої шанси дожити до глибокої старості відразу на 39 %. Більш ледачі люди знаходяться у відповідній групі ризику.

Вчені настійно не рекомендують доводити роботу до фанатизму. Не варто займатися постійним прибиранням і іншими обов'язками по будинку. Інакше можна отримати зворотний ефект. Річ у тім, що від надмірних навантажень організм людини відчуває серйозний стрес. Якщо ситуація повторюється з регулярною постійністю, то в результаті можна заробити певні проблеми зі здоров'ям. У найбільш складних випадках вони виллються навіть в хронічні захворювання. Лікувати їх потім дуже складно, довго і дорого.

Крім фізичної активності, людина може розвинути й певний творчий потенціал. Наприклад, для цього в процесі прибирання можна згадувати якісь оповідання і романи, придумувати незвичайні назви різним предметам, розташованим у безпосередній близькості до людини.

Вчені вважають, що подібна поведінка покращує когнітивні функції людини. Якість зв'язків між нейронами зростає, швидкість обміну імпульсами теж збільшується. В результаті чого вдається попередити появу низки недуг. Наприклад, подібними діями виходить скоротити шанси на розвиток хвороби Альцгеймера.

Нагадаємо, чим закарпатські бабки перемагають заокеанські хвороби.

Всі новини Ужгорода та Закарпаття сьогодні читайте на Depo.ua

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme