ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Закарпатських випускників заспокоїли: дипломи будуть, повістки - ні

Учора в мережі з’явилась інформація про те, що випускникам закарпатських вишів вручатимуть повістки разом з дипломами
Depo.
22 травня 2015 12:18
ФОТО: depo.ua
Закарпатських випускників заспокоїли: дипломи будуть, повістки - ні
Закарпатських випускників заспокоїли: дипломи будуть, повістки - ні

Закарпатським випускникам повістки з дипломами не вручатимуть, але на медкомісію запросять. Про  розповів заступник військового комісара по роботі з особовим складом - начальник групи Закарпатського обласного військового комісаріату, майор Петро Невеселий, пише Закарпаття.depo.ua з посиланням на "Мукачево.Net".

"У чинному законодавстві зазначено, що військовозобов'язані повинні в термін 10 днів після випуску з ВНЗ особисто надати дані до комісаріату про місце роботи, зміну місця проживання чи навчання. Більше того - якщо вони самі не принесуть ці довідки, то попадуть під адміністративну відповідальність. Одразу по завершенню навчання хлопці втрачають право на відстрочку від призову. І на той випадок, якщо вони свідомо не захочуть ставати на облік, військові комісаріати вирішили наперед зібрати про них інформацію, аби володіти ситуацією", - зазначив Петро Невеселий.

У комісаріаті додали, що зараз виписати повістку ніхто випускникам не може, а на вручення дипломів військові комісари навідуватись не будуть. Однак, згодом всі випускники будуть запрошені у військові комісаріати для проходження медкомісії