Закарпатських урядників бачили хворі в Ужгородській міськлікарні

Очільники області й міста відвідали терапевтичне відділення Ужгородської центральної клінічної лікарні

Depo.
19 травня 2017 15:24
ФОТО: depo.ua

Про це Depo.Закарпаття повідомила прес-служба Ужгородської міськради.

Терапевтичне відділення Ужгородської центральної клінічної лікарні, у якому наприкінці лютого закінчили капітальний ремонт, відвідали сьогодні Геннадій Москаль, Богдан Андріїв, депутати обласної та міськради та ін.

Із часу введення в експлуатацію медзакладу, а це кілька десятків років тому, це відділення жодного разу не ремонтувалося капітально. Відділення велике, розраховане на 45 ліжок. За словами головного лікаря закладу Івана Кураха, тут лікуються дуже важкі хворі, майже третина з них - соціально незахищені. У теплу пору року зазвичай у відділенні 40-42 пацієнтів, а от з настанням холодів відділення переповнене.

Лікарня за потреби виконує свого роду і функції соціального закладу, тому подбали про умови і для пацієнтів, які не мають постійного місця проживання і поступають сюди у дуже важкому стані. Зараз у відділенні 5 душових кабін, де люди можуть привести себе у порядок, забезпечують таких пацієнтів і одягом, звісно ж, і харчуванням.

Коли розпочинали ремонт, не уявляли всіх масштабів роботи. Відділення - 1500 квадратних метрів, тут зробили перепланування, під час якого зняли штукатурку з усіх стін, з великих палат на 8-12 хворих зробили 17 дво-, тримісних палат, у багатьох всі зручності - умивальник, туалет, облаштували місця для медичного персоналу, санвузли тощо.

Посадовці поспілкувалися з хворими, всі говорили, що умови зараз і ще рік тому не йдуть ні у яке порівняння - палати комфортні, світлі і зручні. Відмітили чуйний та професійний персонал.

Відремонтувати відділення вдалося з допомогою субвенції з державного бюджету, вона складає левову частку фінансування - 1,9 мільйона гривень.

Нагадаємо, в Ужгороді збираються реорганізувати психо-неврологічне диспансерне відділення міської поліклініки.

Більше новин про життя Закарпаття читайте на Depo.Закарпаття