ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Закарпатські журналісти показали рік війни

Журналісти спробували без зайвих слів розказати про 2015 рік
Depo.
5 січня 2016 15:04
ФОТО: depo.ua
Закарпатські журналісти показали рік війни
Закарпатські журналісти показали рік війни

Для Закарпаття цей рік запам'ятався боями під Дебальцево, описує відеороботу Тиси-1 журналіст і волонтер Галина Ярцева, пише Depo.Закарпаття.

"Зимове відео боїв нам надав капітан Олег Белейканич, серед інтерв'юєрів капелан Іван Ісаєвич, який отримав поранення в тих боях, військовий медик Тиберій Островка, хлопці з "Азова" (фільм про полк "Азов" наданий Тарас Деяк, командир "Карпатська СІЧ" Олег Куцин, фотографії з волонтреської сторінки Руху підтримки закарпатських військових. Переписка дівчат з "Мукачівської Хунти" з МО щодо виплат бойових 128-й бригаді і перемога на користь вояків", - коментує Галина.

На пісні "Крест Дебальцевский" є фото, де артелерист Тарас Пономаренко в компанії бійців 128-ї сидить на трофейному російському танку Т-72.

Відео з похорон командира розвідки Віталія Постолакі. За орієнтовними даними, в 2015 році Закарпаття втратило більше 70-ти своїх найкращих синів.

У кінці сюжету усіх закарпатців вітають закарпатці, бійці підрозділу "Карпатська Січ", які зараз воюють в районі Маріуполя.

Більше новин про життя Закарпаття читайте на Depo.Закарпаття