Як закарпатські студентки душевно "Колискову" ліпили

Студенти Ужгородського коледжу мистецтв імені Ерделі створили мультик на пісню Vivienne Mort "Колискова"

Як закарпатські студентки душевно "Колис…

Це історія про те, як мама співає своєму синочку, який буде рости без батьківської любові. Автори показали біль дружин і дітей українських бійців, які загинули, захищаючи свою країну, пише Depo.Закарпаття.

За тиждень пластиліновий мульт набрав уже майже 60 тис переглядів. Автори зізнаються, що не чекали такої реакції. 

Закарпатські студентки створили мульт, який набрав уже майже 60 тис переглядів - фото 1

Владислава Мазур, автор ідеї відеокліпу

"Під час представлення треба було проявити харизму, акторські та ораторські здібності, бо це конкурс для сильних. Але цей мультик - основне, що принесло мені перемогу. За тиждень цей ролик в мережі інтернет зібрав понад 50 тисяч переглядів. Ми навіть не уявляли що так вийде в кінці. Просто сіли і зробили. На таку підтримку навіть і не сподівалися".

Пісню вибрали не випадково. Вона сподабалась не тільки мелодією, а глибоко заділа словами, тож дівчатам захотілося, аби й інші сприймали "Колискову" по-справжньому. 

Соломія Ковальчук, співавторка кліпу

"Ми хотіли вразити. щось донести до глядачів. Ролик було створено для конкурсу "Кращий студент Закарпаття-2015", в якому брала участь Владислава, яка гарно співає, грає на піаніно та ще й художниця-керамістка. Коли я перший раз дала їй послухати пісню, вона 30 хвилин плакала. Багато хто сприймає пісню поверхнево, як просту колискову, а насправді там глибші слова. Під сюжет ми підбирали кожен момент. Де літали феї, ми малювали фей, де були котики - малювали котиків. У кінці, ми хотіли. щоб люди зрозуміли слова пісні, для цього ми і зробили свічку та портрет родини, так суть композиції відкрилася більше".

Як закарпатські студенти душевно ліпили "Колискову" - фото 2

До речі, про свою ідею зняти мультик дівчата повідомили солістці Vivienne Mort Даніелі Заюшкіній. Заперечень з боку співачки не було, вона навіть допомагала знайти ноти.

Ліпили мультик майже два тижні. За цей час передивилися десятки відеоуроків ліпки з пластиліну, бо до цього працювали тільки з глиною. Спочатку намалювали ескіз, а потім взялися за ліпку. "Переключатися", зізнаються, було не так і просто.

Софія Ваць, студентка коледжу мистецтв

"Ми зранку прихоли на пари, вчилися стовідосотково відтворювати "серйозні" глиняні фігури, а ввечері переключалися на дитячу безпосередність і робили мультик. Досить важко було, бо ми розуміли що саме цей дитячий мультик із його невимушеністю, атмосферністю повинен вийти серйозним. За цей час ми використали близько трьох кілограмів пластиліну".

Як закарпатські студенти душевно ліпили "Колискову" - фото 3

Коли все зліпили, зітхнули з полегшенням, а даремно: "рухати" пластиліном виявилося набагато важче. До прикладу, сцену, де мати гойдає сина, дівчата "оживляли" 6 годин.

Владислава Мазур, автор ідеї відеокліпу

"Робота була кропіткою і дуже делікатною. Результат нас, звичайно, потішив, хоча, здається, можна було і краще.  Увесь процес тривав протягом 10 днів, а для зйомки одного епізоду потрібно було зробити щонайменше 150 фото (максимум 250). ".

Соломія Ковальчук, співавторка кліпу

"Щоб крила у мультику рухались, у нас йшло більше трьох годин роботи. Це дуже кропітка праця. Над монтажем я працювала три доби без перерви. Ми по секундах рахували, який момент і скільки часу йде. Вже під час монтажу я собі приблизно знала секунди і мілісекунди".

Як закарпатські студентки душевно "Колискову" ліпили - фото 4

Дівчата щиро зізнаються, що, мабуть, у них прокинулись якісь супер-сили, які допомогли зробити анімацію, а тому на "Колисковій" зупинятися не збираються

Всі новини Ужгорода та Закарпаття сьогодні читайте на Depo.ua

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme