Закарпатські студенти зізналися, чому працюють на канікулах

Можливість бути незалежним фінансово від батьків та здобувати досвід – головні причини, через які студенти йдуть працювати на канікулах.

Про це йдеться в сюжеті телеканалу "Сіріус", повідомляє Depo.Закарпаття.

Офіціанти, продавці, сезонні працівники та помічники на кафедрах вишів –найпоширеніші варіанти літнього підробітку для студентів. Самі молоді люди кажуть – працюють не лише заради грошей, а й для корисного досвіду. Інтернет рясніє пропозиціями літнього підробітку для студентів, багато –  сезонних. Так на Виноградівщині овочівнику обіцяють платити 4,5 тисячі гривень, у туристичній сфері студентам пропонують від 3,5 тисяч гривень.  У центрі зайнятості радять обирати офіційні трудові відносини, бо неофіційне працевлаштування, на яке часто погоджуються студенти, має чимало ризиків.

Студентам радять укладати цивільно-правову угоду або угоду про тимчасовий прийом на роботу, аби захистити власні права. У центрі зайнятості також зазначають: найчастіше молодим людям платять мінімальну зарплату. Є й варіанти з погодинною оплатою праці – вона теж скромна, в середньому 25 гривень за годину.

Дивіться також: Як в Ужгороді молодь "відривалась" на HOLI Festival of colors

Всі новини Ужгорода та Закарпаття сьогодні читайте на Depo.ua

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme