ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Закарпатські студенти не тямлять нічого в зброї і готуються замінити низькоінтелектуальних чиновників

Юнаки та дівчата підтримують парламентарів, які нещодавно ухвалили закон про звільнення з військової служби громадян, які є студентами, аспірантами або докторантами денної форми навчання
Depo.
10 квітня 2015 09:02
ФОТО: depo.ua
Закарпатські студенти не тямлять нічого в зброї і готуються замінити низькоінтелектуальних чиновників
Закарпатські студенти не тямлять нічого в зброї і готуються замінити низькоінтелектуальних чиновників

Закарпатські студенти хоч і мають чітку громадянську позицію тішаться з того, що їм не доведеться воювати. Більшість з них не має навіть елементарних військових навичок, пише Закарпаття depo.ua

Викладач УжНУ Ірина Сухан каже: " Повірте, студенти дуже переймаються долею країни. Активно спостерігають за подіями на Сході, але ці діти не для війни. Вони вступали до університету, щоб будувати свою кар'єру і це те, чим наразі вони мають займатися. Я впевнена, якщо не дай Бог настане критичний момент, жоден з них не відмовиться від служби"

Студенти УжНУ поділилися з depo.ua своєю позицією.

- Я не страждаю від нестачі патріотизму та вважаю, що депутати прийняли правильне рішення. Наразі, я не готовий воювати, бо не маю ніякої військової підготовки, - каже Іван Сличко.

Однокурсниця Івана Вікторія також підтримує цей закон. На війну мають йти досвідчені чоловіки, які щось тямлять в зброї, а студенти мають продовжувати навчання, - впевнена дівчина.

Відомо, що Закарпатські студенти долучаються чи не до всіх волонтерських акцій та й самі не раз виступали ініціаторами подібних заходів.

- Якщо буде потреба в моїй силі та вміннях на фронті - я виконаю свій обов'язок. Та наразі, думаю, що тут я буду значно корисніший, - наголошує студент Олександр Гелега.

- Воювати мало хто взагалі хоче. Ми хочемо миру та спокою для своєї держави. До війни призвів низький інтелектуальний та моральний рівень сучасних чиновників. Ми маємо вчитися, аби прийти їм на зміну і більше ніколи не допустити такої долі для України, - каже студент Василь Чурей.