ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Закарпатські страуси їдять менше, ніж свині, але все підряд (ВІДЕО)

У Хустському районі діє перший племінний птахо-репродуктор в Україні. Аби його легалізувати, власник доклав чимало зусиль та виграв не один суд
Depo.
3 червня 2015 11:13
ФОТО: depo.ua
Закарпатські страуси їдять менше, ніж свині, але все підряд (ВІДЕО)
Закарпатські страуси їдять менше, ніж свині, але все підряд (ВІДЕО)

Дорослі страуси сягають до трьох метрів зросту, а вага до 100 кг. Завдяки спритним лапам, можуть розвивати швидкість до 70 км на годину, птаха може бігти три години без зупинки, пише Закарпаття.depo.ua.

Таких велетенських птахів-африканців розводить на своїй фермі підприємець Василь Перец уже 14 років поспіль. Зараз ферма нараховує 56 страусів. Це перший племінний птахо-репродуктор в Україні.

Ці птахи не вибагливі в їжі. Страус з'їдає в п'ять раз менше, ніж свиня, а м'яса з нього багато. Власник ферми жартує, що страуси їдять все: траву, сіно, скло, телефони, фотоапарати - все, що проковтне, все перетравить. Кістки, які в землі гниють 80 років, страуси перетравлюють за кілька годин.

Удар у страуса дуже сильний, якщо Кличко б'є 18,5 кг на кв. см, Тайсон бив 20, а страус б'є 50 кг на кв. см. Яйце птаха-африканця заміняє від 30 до 40 курячих яєць. Варять його 1,5 години. Однією яєшнею можна нагодувати цілий клас першачків. Яйця несуть страусихи, а висиджують самці. Страус сидить на яйці 43 доби, при цьому не їсть і майже не відходить від ями з гніздом.

З яєць виготовляють велетенські писанки та абажури для світильників.