Закарпатські шпажисти стали "бронзовими" на Чемпіонаті України (ФОТО)

У командних змаганнях бронзовими медалістами стали спортсмени із Закарпаття

Закарпатські шпажисти стали "бронзовими"…

Про це інформує офіційний сайт Національної федерації фехтування України, пише Depo.Закарпаття.

У командних змаганнях Чемпіонату України золотими медалістами стали шпажисти Євген Миргородський, Денис Потапенко, Роман Свичкар і Максим Хворост з "Харків-1". У фіналі представники Харкова з перевагою в три уколи - 45:42 - обіграли киян Юрія Тараненка, Руслана Тимошенка, Віталія Медведєва і Микиту Черепахова.

Третіми за підсумками турніру стали спортсмени із Закарпаття Анатолій Герей, Ян Баран, Сергій Горецький і Артем Матевосов.

Київський шпажист Юрій Тараненко вдруге в кар'єрі став чемпіоном України. У вирішальному поєдинку господар доріжок здобув перемогу над 38-річним харків'янином Дмитром Карюченком, завершивши поєдинок з рахунком 6: 2 на свою користь

Бронзу турніру виграли київські фехтувальники Руслан Тимошенко і Євген Макієнко. Тимошенко на стадії півфіналу склав зброю в бою з Карюченком, поступившись 11:15, а Макієнко програв Тараненку - 12:15.

Нагадаємо, як ужгородці у центрі міста масово займалися спортом.