Закарпатські рятувальники вшанували героїв Чорнобиля

Напередодні роковин Чорнобильського лиха, особовий склад пожежно-рятувальної служби Закарпаття зібрався біля пам’ятної Стели, щоб віддати шану героям-ліквідаторам аварії на ЧАЕС

Про це повідомили в управлінні ДСНС в Закарпатській області, пише Depo.Закарпаття.

Техногенна катастрофа, що сталася 26 квітня 1986 року, ось уже 33 роки не вщухає у нашій свідомості і відлунює у житті прийдешніх поколінь. Сьогодні, 25 квітня, напередодні роковин Чорнобильського лиха, особовий склад пожежно-рятувальної служби Закарпаття зібрався біля пам’ятної Стели, щоб віддати шану героям-ліквідаторам аварії на ЧАЕС. 

Хвилиною мовчання закарпатські рятувальники вшанували пам’ять всіх, хто брав участь у приборканні чорнобильського звіра і обпалений його вогнем відійшов у небуття. "Світла пам’ять загиблим та щирі побажання міцного здоров’я та довголіття живим, а молодому поколінню рятувальників ніколи не зустрічатися більше з атомним лихом", - побажав присутнім перший заступник начальника управління ДСНС України у Закарпатській області Володимир Ціцей. 

Також присутні учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС отримали нагороди та відзнаки від Управління ДСНС України у Закарпатській області, Всеукраїнської Чорнобильської спілки інвалідів МВС України та Української Асоціації "Чорнобиль" органів та військ МВС України.

Нагадаємо, що закарпатські патрульні здавали кров.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття