Закарпатські рятувальники пройшли навчання у поляків і отримали нове обладнання

Після закінчення тренувань поляки подарували гідравлічний прилад, а також ноші, сумки першої медичної допомоги та багато інших речей, що дозволить рятувальникам працювати більш точно й ефективно під час ліквідації наслідків дорожньо-транспортних пригод

Закарпатські рятувальники пройшли навчан…

Про це повідомили в управлінні ДСНС України в Закарпатській області, пише Depo.Закарпаття.

Навчання від польських рятувальників, що тиждень тривали в Управлінні ДСНС України  у Закарпатській області,  завершено. І сьогодні, 23 серпня рятувальники отримали відповідні сертифікати.

Упродовж 19-23 серпня українські рятувальники разом з польськими колегами у  рамках проекту "Підвищення здатності оперативних підрозділів ДСНС в Закарпатській області", який реалізується Фундацією іHELP Institute та фінансується програмою польського співробітництва з розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща, опрацьовували програму навчань з організації аварійно-рятувальних робіт під час дорожньо-транспортних пригод для Служби порятунку. Також фахівці ДСНС пройшли практичний курс надання першої долікарської допомоги та навчання щодо роботи із сучасним гідравлічним аварійно-рятувальним обладнанням фірми Weber.

Після закінчення тренувань поляки подарували цей гідравлічний прилад, а також ноші, сумки першої медичної допомоги та багато інших корисних речей, що дозволить рятувальникам працювати більш точно й ефективно під час ліквідації наслідків дорожньо-транспортних пригод.

Нагадаємо, у Хусті знешкодили злочинну групу, що контролювала наркотрафік у кількох районах області.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook