Закарпатські рятувальники готові до можливих ускладнень погодних умов

Підрозділами управління ДСНС України здійснюється ряд заходів задля упередження негативних наслідків, пов'язаних з погіршенням погодних умов

Про це Depo.Закарпаття повідомили в управлінні ДСНС в Закарпатській області.

За прогнозами синоптиків, найближчим часом на території краю слід очікувати мокрий сніг, місцями можливі сильні опади. На дорогах подекуди ожеледиця. Кількість опадів незначна, однак несе в собі ризик утворення ожеледі на поверхнях та ожеледиці на автошляхах, а також густих туманів.
Така ситуація створює ризики для транспортної, енергетичної та комунальної галузей.

З огляду на це, підрозділами управління ДСНС України у Закарпатській області здійснюється ряд заходів задля упередження негативних наслідків, пов'язаних з погіршенням погодних умов та для забезпечення оперативного реагування на можливі надзвичайні ситуації. Зокрема, забезпечена постійна готовність чергових підрозділів, пожежної, інженерної та іншої аварійно-рятувальної техніки Управління до реагування на надзвичайні ситуації. Також оперативно-координаційний центр проводить постійний моніторинг погодних умов на території області.

На даний час проїзд автотранспорту на усіх перевалах забезпечений, покриття доріг місцями сніжне та мокре. На перевали Воловецького району завчасно передислоковано важку інженерну техніку ДСНС. За умови пониження температури повітря, на території області буде розгорнуто пункти обігріву.

Нагадаємо, що сьогодні в області хмарно, вранці та вдень часом сніг, мокрий сніг, місцями сильні опади. На дорогах подекуди ожеледиця.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття