ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Закарпатські прикордонники довго не пропускали в Україну гуманітарну допомогу з Угорщини

Всього угорці зібрали вісім фур з найпотрібнішим - медичними засобами (халати, рукавиці, засоби гігієни) та довготривалими продуктами харчування (борошно, макарони, крупи, олія, консерви)
Depo.
3 червня 2015 07:47
ФОТО: depo.ua

Допомога була відправлена 1 червня, а вчора її повинні були зустріти на Закарпатті. Однак, на КПП "Чоп-Загонь" пропустили тільки дві вантажівки., пише Закарпаття.depo.ua

Як пояснила журналістам представник української національної меншини в угорському парламенті Ярослава Хортяні, напередодні спеціально з Києвом був уточнений перелік потрібних для перетину кордону документів: "Увесь пакет документів, який запросив Київ ми зібрали, тому наразі не зрозуміло чому українські прикордонники додатково вимагають ще якісь папери".

Уже пізно ввечері у відділі комунікацій Головного управління ДФС у Закарпатській митниці ДФС пояснили, що товар, що ввозився транспортними засобами із Угорщини на територію України, відповідно до статті 319 Митного кодексу, крім митного підлягав іншим видам контролю, зокрема, обов'язковому залученню фахівців з санітарно-епідеміологічної, ветеринарно-санітарної та фітосанітарної служб. Для виїзду із зони митного контролю й завершення митних формальностей ці служби повинні проставити в супровідних документах необхідні відмітки. Коли це було зроблено, працівники Закарпатської митниці ДФС не зволікаючи, і в жодному разі не затягуючи процес оформлення, зробили все необхідне й надали "зелене світло" гуманітарному вантажу для виїзду із митного пункту пропуску "Тиса".