Закарпатські митники вилучили в українки BMW через контрабандні цигарки

У боксі поглибленого огляду митники виявили приховані у транспортному засобі 130 пачок тютюнових виробів

Про це повідомили у прес-службі ДФС у Закарпатській області, пише Depo.Закарпаття.

Сьогодні, 14 червня 2019 року, на митному посту "Лужанка" працівники Закарпатської митниці ДФС спільно з прикордонниками припинили незаконне переміщення тютюнових виробів через митний кордон України. Вивозила цигарки українка автомобілем BMW.

Формою проходження митного контролю жінка обрала "зелений коридор", заперечивши при усному опитуванні наявність будь-яких товарів, в тому числі таких, що підлягають декларуванню, а також повідомила, що жодних прихованих від митного контролю товарів не переміщує.

На підставі результатів аналізу та оцінки ризиків, транспортний засіб працівники митниці вивели із загального потоку для проведення повного митного огляду.

Відтак в боксі поглибленого огляду митники виявили приховані у транспортному засобі 130 пачок тютюнових виробів, зокрема, цигарки "PHILIP MORRIS" з акцизними марками України в кількості 100 пачок, та цигарки без акцизних марок фірми "COMPLIMENT", в кількості 30 пачок. Цигарки знаходилися у паливному баці автомобіля.
Таким чином, громадянка України вчинила дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, які мають ознаки порушення митних правил, передбачених частиною 1 статті 483 Митного кодексу України.

Складено протокол про порушення митних правил, автомобіль та цигарки вилучено до рішення суду, їх вартість встановлюється.

Нагадаємо, колишнього голову Перечинської РДА, який збив на смерть двох жінок, засудили на сім років.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття