UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Закарпатські лісівники розповіли, як правильно підгодовувати диких тварин (ФОТО)

Тварини на чужорідні предмети дивляться з побоюванням, тому не варто сподіватися, що в першу ж ніч козулі прийдуть до годівниці за сіном

Закарпатські лісівники розповіли, як пра…

Про це інформує Depo.Закарпаття з посиланням на прес-службу Закарпатського ОУЛМГ.

Люди, які взимку хочуть підгодувати диких тварин, роблять основну помилку - думають, що тварини їдять все підряд. Насправді, за зауваженням єгерів, козуль найкраще підгодовувати сіном, а кабанів - картоплею. Правда, кабани більш витривалі, тому можуть краще про себе подбати, ніж козулі. Саме козулі взимку потребують допомоги.

"Козулі люблять траву і відкопують її з-під снігу, але коли снігу багато, їм це робити складніше. Якщо хочете їм допомогти, то потрібно дати сіна, але не прілого. Люди часто допускають таку помилку - залишають всякі недоїдки, думаючи, що тварини їх їстимуть ", - розповів єгер Василь.

За його словами, сіно не обов'язково класти в майданчик, можна покласти сіно на кущ, на гілки дерев, важливо, щоб не дуже високо, так щоб козулі до нього дотяглися (не вище метра від землі). Треба намагатися, щоб залишене сіно не змокло.

"Годівниці та солонці потрібно встановлювати далеко в лісі, щоб звірка не боялася підходити до фуршетного столу. Треба знайти гарне спокійне місце, подивитися, де найбільше слідів", - розповів Ужгородський районний мисливствознавець Юрій Глаголич.

Він звернув увагу на те, що тварини на чужорідні предмети в природі дивляться з побоюванням, тому не варто сподіватися, що в першу ж ніч козулі прийдуть до годівниці за сіном. Але з часом вони звикнуть. Тварини запам'ятовують місця, де знаходять їжу, тому вам доведеться піклуватися про них до самої весни. Козуль можна годувати і яблуками. Правда, треба не забувати, що яблука швидко псуються. Теж стосується і овочів.

"Овочі замерзають, після чого змінюється їхній смак. Козулі можуть розкопати яблука, що знаходяться під снігом поруч з яблунею, однак ці яблука бувають гнилими, в їжу вони не придатні ", - сказав Юрій. Якщо хтось хоче годувати кабанів, то доведеться використовувати коренеплоди.

Нагадаємо, на Міжгірщині з'явиться 90 гектарів нового лісу.

Всі новини Ужгорода та Закарпаття сьогодні читайте на Depo.ua

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme