ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Закарпатські лісівники просять зупинити вирубку лісів

Обласне управління лісового господарства розробило проект "Про введення мораторію на вирубку лісів у межах природно-заповідного фонду Закарпатської області"
Depo.
4 лютого 2016 17:38
ФОТО: depo.ua
Закарпатські лісівники просять зупинити вирубку лісів
Закарпатські лісівники просять зупинити вирубку лісів

Розробник проекту мотивує необхідність прийняття рішення для посилення контролю в галузі охорони, збереження, раціонального використання природних ресурсів, відновлення відтворювальних властивостей лісу, пише Depo.Закарпаття з посиланням на Закарпатську облраду.

Автори проекту наголошують, що неприйняття зазначеного рішення може призвести до самовільного та безконтрольного використання природних ресурсів у межах області. Також, якщо рышення буде неприйняте, це створить конфліктні ситуації, викличе невдоволення місцевого населення.

Тимчасова заборона на території природно-заповідного фонду проведення рубок усіх видів дозволить зберегти цінні старовікові ліси та недопустити втрату їх природної цінності.

Реалізація рішення не потребує бюджетних асигнувань та забезпечить посилення контролю в галузі охорони природних ресурсів, що сприятиме їх збереженню та раціональному використанню.

Більше новин про життя Закарпаття читайте на Depo.Закарпаття