ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Закарпатські "кіборги" відпочивали за кордоном (ФОТОФАКТ)

На черзі військові, які пройшли пекло Ілловайська та були в полоні півтора місяця
Depo.
13 травня 2015 10:26
ФОТО: depo.ua
Закарпатські "кіборги" відпочивали за кордоном (ФОТОФАКТ)
Закарпатські "кіборги" відпочивали за кордоном (ФОТОФАКТ)

Українська діаспора в Угорщині веде активну діяльність на підтримку наших воїнів. Та на волонтерській роботі вирішили не зупинятися. В дію вступив проект на підтримку та реабілітацію воїнів АТО, - пише Закарпаття. depo.ua.

"Перший етап цього проекту ми реалізували минулого тижня і я вважаю, що дуже успішно. Учасниками його стали наші герої-кіборги, оборонці донецького аеропорту. Ми провели низку зустріч із діаспорою, відвідали із напівофіційним візитом угорський парламент", - розповів один з ініціаторів проекту Іштван Цап.

Зараз готують документи на виїзд наступних воїнів - тих, які пережили пекло Ілловайська та були у полоні більше місяця. Організатори впевнені - це лише стартовий крок. Перші поїздки мають стати початком великої справи. Важлива не тільки реабілітація наших героїв.

"З нашими героями знайомляться, спілкуються і бачать, що з боку України воюють справжні патріоти, які не ховаються. Це не найманці й не сепаратисти", - кажуть ініціатори проекту.

Натомість, бійці, які вже пройшли реабілітацію за кордоном дякують всім волонтерам, активістам та, власне, діаспорі. Бійці розповідають, як в Будапешті до них вистроїлася ціла черга італійських туристів для того, аби зробити фото з нашими героями.

Закарпатські "кіборги" відпочивали за кордоном (ФОТОФАКТ) - фото 1

Закарпатські "кіборги" відпочивали за кордоном (ФОТОФАКТ) - фото 2

Закарпатські "кіборги" відпочивали за кордоном (ФОТОФАКТ) - фото 3

фото надані військовими