ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Закарпатські художники виставлятимуться в столичній галереї

До проекту "Дім спогадів" увійшли олійні картини Віктора Мельничука та авторські скульптури Беати Корн
Depo.
20 січня 2016 11:41
ФОТО: depo.ua
Закарпатські художники виставлятимуться в столичній галереї
Закарпатські художники виставлятимуться в столичній галереї

20 січня відкривається перший проект Щербенко Арт Центру в 2016 році – виставка "Дім спогадів" Беати Корн та Віктора Мельничука, пише Depo.Закарпаття з посиланням на Вечірній Київ.

Незважаючи на те, що художники живуть і працюють в Ужгороді, їх творчість уже давно знайома київському глядачу: і Беата Корн, і Віктор Мельничук представляли свої персональні проекти, а також брали активну участь у масштабних групових виставках.

На цей раз вони представляють спільний проект, в якому будуть поєднані живопис та кераміка: Віктор представить серію картин акрилом, а Беата – скульптури, виконані в авторській техніці. Їх об’єднає не лише назва, але й концепція проекту – звернення до дорогих серцю образів зі спільного минулого.

"Наші спогади напливають нечутно і мимоволі перетворюються на дійсність, де минуле проростає в сьогодення. І серед розмитих фігур чи воскових профілей ти виходиш за межі затінку пам’яті, аби йти далі – у пошуках майбутнього. І доки йтимеш, спогади все спливатимуть... Адже найголовнішого не побачиш очима", – йдеться в описі виставки.

Більше новин про життя Закарпаття читайте на Depo.Закарпаття