ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Закарпатські фотографи відкрили Дні України в Словаччині

Знімки закарпатських художників Яноша Немеша, Сергія Гудака і Павла Білецького висвітлюють хроніку подій ужгородської Революції гідності
Depo.
20 квітня 2015 10:45
ФОТО: depo.ua
Закарпатські фотографи відкрили Дні України в Словаччині
Закарпатські фотографи відкрили Дні України в Словаччині

У рамках Днів України проходять виставки фотографій, живопису, кінопокази, музичні і танцювальні концерти, воркшопи для малечі, літературні читання та інші акції, пише Закарпаття depo.ua з посиланням на Prozak

Головний організатор всієї програми заходів - об'єднання "Feman" на чолі з керівником Едуардом Бурашем. За його словами, основна мета проекту - презентація українських культури, звичаїв і традицій.

"Такі активності особливо актуальні сьогодні, коли така ситуація в Україні. Ми раді, що нам вдалося залучити культурних діячів, творчих людей з різних міст України, навіть звідти, де триває воєнний конфлікт, які представили музику, танець, художню майстерність, ремесла і креативність загалом", - розповів пан Бураш.

З українського боку до організації приєдналися представники Закарпаття, а також Києва, Одеси, Кривого Рогу, Львова.

Керівник Європейського медіа-центру в Ужгороді Микола Кошута, який очолив закарпатську делегацію, вірить, що Дні України в Словаччині стануть щорічними.