ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Закарпатські фіскали склали типовий портрет "контрабандиста"

У рейтингу схем, які використовують громадяни, щоб вивезти цигарки - три найпоширеніші способи
Depo.
9 квітня 2015 16:10
ФОТО: depo.ua
Закарпатські фіскали склали типовий портрет "контрабандиста"
Закарпатські фіскали склали типовий портрет "контрабандиста"

"Типовий контрабандист" - це громадянин, який може бути як українцем так і представником інших європейських країн, котрі межують із Закарпаттям. Він виїжджає у приватних справах з України на власному транспортному засобі, а авто обладнане спеціальним сховком, пише Закарпаття depo.ua

Щоб не видати себе, типовий контрабандист обирає «зелений коридор». Після викриття громадянин або зізнається у спробі порушити закон, адже хотів додатково підзаробити, або каже, що тютюнові вироби взагалі не його, і як вони потрапили до нього в автомобіль - не у року знає.

З початку року працівниками Закарпатської митниці ДФС припинено 31 спробу незаконно вивезти з України тютюнові вироби. Загалом вилучено цигарок загальною вартістю майже 112 тис. грн, у двох випадках - вартість встановлюється.

Зазначається, що у 95% випадків громадяни діють досить передбачувано. Рейтинг схем, які використовують громадяни, щоб вивезти цигарки виглядає так:
1місце - використання конструктивних порожнин транспортного засобу - 13 випадків на загальну вартість 68 286 грн.
2 місце - переміщення товарів в запасних деталях авто - колесах, каністрі - 13 фактів, вилучено 1 820 пачок цигарок на суму 21 788 грн.
3 місце - переміщення підакцизних товарів поза межами митних пунктів пропуску - 4 факти, вилучено 3 700 пачок цигарок на суму 17 245 грн