ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Закарпатські дівчата-черлідери єдині в Україні виступають на ковзанах

Цей вид спорту на папері існує із 1999 року - тоді ж була зареєстрована Федерація Черлідінгу України
Depo.
4 лютого 2016 08:47
ФОТО: depo.ua

Реально ж група підтримки з’явилася вперше на матчі Ужгородських лісорубів під час матчу американського футболу у 2008 році, йдеться у сюжеті UzhInform, пише Depo.Закарпаття.

"Власне черлідерство на Закарпатті базується на добрих людях. І оплата "раз по-закарпатськи". Самі черлідери є волонтерами. Вони волонтерсько беруть участь в усіх заходах, спортивних, у підтримці спортсменів", - каже професор УжНУ Федір Шандор.

Нині ж команда черлідерів, яка була заснована на базі Ужгородського національного університету, шукає підсилення. Нещодавно у лави вболівальниць записалися учениці ужгородських шкіл. Тренування відбуваються на базі ЗОШ №6 і спорткомплексу "ІППОН" та є безкоштовними. У зимовий період дівчата тренуються також на ковзанці і є єдиною в Україні групою підтримки на ковзанах, повідомив UzhInform.

Зараз у команду запрошують дівчат різного віку, які прагнуть розвиватися, займатися спортом та танцювати. Найгостріше, чого потребують, - професійного тренера-хореографа та спеціаліста із гімнастики. І традиційно - уваги спонсорів.

Більше новин про життя Закарпаття читайте на Depo.Закарпаття