Закарпатські школярі вишлють оливкові листочки дітям бійців АТО

Ініціатором молитви за Україну ще рік тому стала семирічна ізраїльська школярка Сіма
Depo.
23 грудня 2015 11:05
ФОТО: depo.ua
Закарпатські школярі вишлють оливкові листочки дітям бійців АТО
Закарпатські школярі вишлють оливкові листочки дітям бійців АТО

Маленькі школярі з гірського села Новоселиця на Виноградівщині надішлють оливкові листочки із Святої Землі дітям, батьки яких зараз служать у зоні АТО, пише Depo.Закарпаття з посиланням на Голос Карпат.

Ініціатором цієї молитви стала семирічна ізраїльська школярка Сіма, яка народилася в Києві. Навесні 2014 вона відправила своїм одноліткам в Ужгород і Донецьк лист:

"Дорогі друзі! Я, мій братик і моя мама народилися у вашій країні. Мама розповіла нам, як у вас небезпечно, і що потрібно молитися, щоб не було війни. Давайте разом попросимо Бога, щоб у вас все було добре. Для цього я і мої друзі посилаємо вам символи миру - оливкові листочки зі Святої Землі".

До цієї дитячої молитви за мир в Україні незабаром приєдналися і російські школярі з міста Старий Оскол.

Через рік Сіма отримала лист, який написав хлопчик Володя з закарпатського села Новоселиця. Він дізнався про дитячу молитву і попросив надіслати йому оливкові листочки зі Святої Землі.

Хлопчик і його однокласники також хочуть приклеїти ці листочки до карток, а потім віддати їх для молитви за мир в Україні дітям, батьки яких зараз служать на Сході країни в зоні АТО.