ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Закарпатські школярі вишлють оливкові листочки дітям бійців АТО

Ініціатором молитви за Україну ще рік тому стала семирічна ізраїльська школярка Сіма
Depo.
23 грудня 2015 11:05
ФОТО: depo.ua
Закарпатські школярі вишлють оливкові листочки дітям бійців АТО
Закарпатські школярі вишлють оливкові листочки дітям бійців АТО

Маленькі школярі з гірського села Новоселиця на Виноградівщині надішлють оливкові листочки із Святої Землі дітям, батьки яких зараз служать у зоні АТО, пише Depo.Закарпаття з посиланням на Голос Карпат.

Ініціатором цієї молитви стала семирічна ізраїльська школярка Сіма, яка народилася в Києві. Навесні 2014 вона відправила своїм одноліткам в Ужгород і Донецьк лист:

"Дорогі друзі! Я, мій братик і моя мама народилися у вашій країні. Мама розповіла нам, як у вас небезпечно, і що потрібно молитися, щоб не було війни. Давайте разом попросимо Бога, щоб у вас все було добре. Для цього я і мої друзі посилаємо вам символи миру - оливкові листочки зі Святої Землі".

До цієї дитячої молитви за мир в Україні незабаром приєдналися і російські школярі з міста Старий Оскол.

Через рік Сіма отримала лист, який написав хлопчик Володя з закарпатського села Новоселиця. Він дізнався про дитячу молитву і попросив надіслати йому оливкові листочки зі Святої Землі.

Хлопчик і його однокласники також хочуть приклеїти ці листочки до карток, а потім віддати їх для молитви за мир в Україні дітям, батьки яких зараз служать на Сході країни в зоні АТО.