ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Закарпатські діти надіслали голубів миру до сусідніх країн

Три десятки дітей з Ужгорода, Тернополя, Івано-Франківська та Львова долучилися до міжнародного соціального проекту "Діти за мир у всьому світі"
Depo.
3 лютого 2016 15:54
ФОТО: depo.ua
Закарпатські діти надіслали голубів миру до сусідніх країн
Закарпатські діти надіслали голубів миру до сусідніх країн

Вони спільно виготовили паперових голубів з побажаннями миру в Україні та Європі для чеських, словацьких та австрійських дітей, пише Depo.Закарпаття з посиланням на прес-службу ОДА. Відтак розмістили їх на величезних банерах у формі мап цих держав. Згодом у столицях цих держав у присутності державних посадовців, політиків та представників діаспори українські діти презентують карту чехам, словакам та австрійцям. 

За словами ініціатора проекту, Почесного консула Угорщини в м. Івано-Франківську Василя Вишиванюка, діти - це наше майбутнє, ї їх бажання жити в мирі є основним нашим завданням сьогодні. Тому і виникла ідея проекту "Діти за мир у всьому світі", який дасть можливість дітям вивчити європейські цінності і зрозуміти в реальності задля чого їх батьки відстоюють незалежність та цілісність України. Окрім цього, проект передбачає можливість оздоровитися та відпочити дітям у країнах Європи, де він реалізовуватиметься.

Презентація проекту відбудеться у 35 країнах світу, серед яких є всі 28 країн Європейського Союзу. В Угорщині, Болгарії та Румунії проект вже був успішно реалізований. На черзі Чехія та Словаччина.

Закарпатські діти надіслали голубів миру до сусідніх країн - фото 1

Більше новин про життя Закарпаття читайте на Depo.Закарпаття