ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Закарпатські депутати підтримуватимуть бійців АТО поки що два роки

На черговому пленарному засіданні Закарпатської облради 65 депутатів підтримали програму на 2015 - 2017 роки щодо соціальної підтримки, адаптації військовослужбовців, учасників АТО та членів їх сімей, вшанування пам'яті загиблих
Depo.
28 травня 2015 13:45
ФОТО: depo.ua
Закарпатські депутати підтримуватимуть бійців АТО поки що два роки
Закарпатські депутати підтримуватимуть бійців АТО поки що два роки

У проекті рішення йдеться: ця програма - комплекс заходів, що здійснюються на місцевому рівні з метою фінансової, соціальної, психологічної підтримки учасників АТО та їх сімей, сприяння вирішенню їх соціально-побутових проблем тощо, пише Закарпаття.depo.ua.

На думку розробників, програма на сьогодні є надзвичайно актуальною та потребує залучення фінансових ресурсів бюджетів усіх рівнів.

На момент розроблення цієї програми у Закарпатській області нараховувалося 59 загиблих учасників АТО, понад 200 поранених. Члени сімей загиблих та члени сімей інвалідів потребують фінансової допомоги, деякі з них - поліпшення житлових умов, а також психологічної підтримки.

Депутатам різних рівнів,благодійникам та меценатам пропонуватимуть взяти шефство над кожною сім'єю загиблого учасника АТО.

На реалізацію програми протягом трьох років необхідно більше 43 мільйонів.