ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Солотвинські солерудники загрожують не тільки закарпатцям - євродепутатка

На пленарному засіданні Європарламенту депутат від Закарпаття, представниця угорської партії FIDESZ Андрея Бочкор розповіла присутнім про стан Солотвинського солерудника
Depo.
11 червня 2015 13:00
ФОТО: depo.ua
Солотвинські солерудники загрожують не тільки закарпатцям - євродепутатка
Солотвинські солерудники загрожують не тільки закарпатцям - євродепутатка

Як повідомляє прес-служба депутатки, під час свого виступу вона звернула увагу на катастрофічну ситуацію, що склалася у Солотвині, що знаходиться неподалік українсько-румунсько-угорського кордону. А також про постійне забруднення ріки Тиса концентрованим соленим розчином, що вкрай негативно впливає на її екологічний стан, пише Закарпаття.depo.ua.

Андрея Бочкор зазначила, що постійна нестача коштів довела солерудники Закарпаття до загрози затоплення, відбувається обвал шахт, поблизу утворюються величезні вирви, що загрожує життю місцевого населення. Влада вирішила переселити мешканців Солотвина за 45 кілометрів від солерудника. Однак місцеве населення не хоче покидати своїх домівок.

"Я вважаю, що ситуація потребує негайного вирішення - потрібно запобігти цій екологічний та соціальній катастрофі", - резюмувала Андрея Бочкор.
Депутат із Закарпаття сподівається, що вирішити цю проблему допоможуть європейські структури.

Як повідомляло Закарпаття.depo.ua багато туристів спускаються вглиб провалля в пошуках екстриму.


Більше новин про життя Закарпаття читайте на Закарпаття.depo.ua.