ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Закарпатець став переможцем Чемпіонату з орієнтування на байдарках (ФОТО)

30-річний мукачівець Дмитро Терпай в команді з дніпропетровським спортсменом Владиславом Ласкаржевським стали переможцями 17-го відкритого чемпіонату зі спортивного орієнтування на байдарках "Архіпелаг-О"
Depo.
12 червня 2015 07:54
ФОТО: depo.ua
Закарпатець став переможцем Чемпіонату з орієнтування на байдарках (ФОТО)
Закарпатець став переможцем Чемпіонату з орієнтування на байдарках (ФОТО)

Цього року у чотирьох класах човнів змагалися 124 екіпажі. Дмитро Терпай та Владислав Ласкаржевський стали чемпіонами в абсолютному заліку серед 48 екіпажів у класі "Кайман", пише Закарпаття.depo.ua.

Закарпатець став переможцем Чемпіонату з орієнтування на байдарках (ФОТО) - фото 1

Чемпіонат з виняткового виду спорту Canoe orienteering, батьківщиною якого є Сполучені Штати проходив з 5 до 7 червня поблизу Дніпропетровська. У змаганнях поєднуються навички олімпійської греблі на байдарках і каное та екстремального орієнтування.

Закарпатець став переможцем Чемпіонату з орієнтування на байдарках (ФОТО) - фото 2

Учасникам "Архіпелаг - О" необхідно було знайти контрольні пункти у Самарських плавнях - унікальному явищі природи утвореному трьома річками: Дніпром, Самарою та Кільченню. Плавні розташовані в межах Новомоськовського лісу: мереживо річкових проток на порослих лісом островах, глухі озера, що заховані в чагарниках та лабіринтах очерету, що змінюють свої обриси кожного року.

Закарпатець став переможцем Чемпіонату з орієнтування на байдарках (ФОТО) - фото 3

 

Більше про життя краю читайте на Закарпаття.depo.ua