Закарпатець став призером Чемпіонату світу з гирьового спорту (ВІДЕО)

Своє місце у національній збірній студент факультету здоров'я людини завоював на Чемпіонаті України

Закарпатець став призером Чемпіонату сві…

У Сеулі, столиці Південної Кореї, відбувся Чемпіонат світу з гирьового спорту, пише Depo.Закарпаття з посиланням на "УжІнформ".

У складі команди України змагався і єдиний представник Закарпаття – Михайло Тупиця. Своє місце у національній збірній студент факультету здоров'я людини завоював на Чемпіонаті України. Поїхати ж на всесвітні головні змагання вдалося саме завдяки допомозі УжНУ. На чемпіонаті світу спортсмени підіймають гирі, вагою 32 кг, у ривку та поштовху за відведений час. Попри жорстку конкуренцію серед гирьовиків із 33 країн, Михайлові вдалося завоювати медалі Чемпіонату світу. В індивідуальному заліку – у двоборстві – закарпатець отримав бронзову нагороду. А у командній естафеті з колегами по збірній виборов друге місце.

Одразу після успішного виступу на Чемпіонаті світу, Михайло у складі збірної Закарпаття взяв участь у XVII Всеукраїнському турнірі з гирьового спорту, пам'яті професора Юрія Рєзнікова, який традиційно триває у Львові. Збірна привезла цілий комплект нагород, так у ваговій категорії понад 90 кг Андрій Яремус завоював срібло, Микола Прокоп фінішував третім у категорії до 68 кг, а Василь Потокій та Михайло Тупиця серед спортсменів до 73 кг стали срібним та бронзовим призерами відповідно. Наразі закарпатські гирьовики тренуються на перспективу, аби уже весною взяти участь у Чемпіонаті України, який стане відбірковим до головних стартів Європи.

Нагадаємо, юні іршавчани здобули призові місця на Чемпіонаті світу з карате.