ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Закарпатці мають проблеми із сигналом цифрового телебачення

Обласні обранці звертатимуться до вищих органів влади з проханням вжити всі заходи, необхідні для максимального покриття цифровим сигналом територію Закарпатської області

Depo.
15 лютого 2018 11:52
ФОТО: depo.ua

Про це Depo.Закарпаття інформує прес-служба облради.

На розгляд депутатів облради вноситься проект рішення "Про Звернення Закарпатської обласної ради щодо покриття цифровим сигналом території Закарпатської області", який планується розглянути у ході 10-ї сесії.

Закарпатці повідомляють про проблеми із сигналом цифрового телебачення по всій території Закарпатської області. З переходом від аналогового до цифрового телебачення краяни отримають телебачення, яке у перспективі відкриває можливості для прийому понад 40 (а наразі – 14) загальнодержавних телевізійних програм високої якості. З 2011 року впровадженням цифрового стандарту телебачення на території області здійснює київське ТОВ "Зеонбуд". До кінця 2011 року було змонтовано та введено в експлуатацію передавачі цифрового стандарту в Ужгороді, Хусті, Мукачеві, Сваляві, Рахові та Великому Березному. Орієнтовно оцінений відсоток охоплення населення становить близько 50%, а такі райони як Міжгірський та Воловецький взагалі не охоплено цифровим стандартом телебачення. Частково покриття забезпечено у Великоберезнянському, Перечинському, Свалявському, Тячівському, Рахівському та Іршавському районах. Роботи з подальшого розширення цифрової передавальної мережі на території області не ведуться.

Регіональні телеканали недоступні для жителів Берегівського, Виноградівського районів, що спричиняє інформаційний вакуум для отримання якісної і своєчасної інформації яка стосується рідного краю. На сьогоднішній день ТОВ "Зеонбуд" покриває всього 1/3 території Закарпатської області.

У разі схвалення депутатським корпусом цього звернення, контроль за виконанням рішення буде покладено на профільну постійну комісію обласної ради з питань освіти, науки, культури, духовності, молодіжної політики, фізичної культури і спорту, національних меншин та інформаційної політики.

Нагадаємо, що на розгляд 10-ї сесії облради, яка відбудеться 22 лютого, винесено 36 питань

Більше про життя Прикарпаття та Закарпаття читайте на Depo.Закарпаття

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook