Закарпатці боргують понад 950 млн грн за спожитий газ

З початку 2018 року понад 20 тисяч клієнтів "Закарпатгаз Збуту" вже отримали попередження про припинення постачання газу через борги

Про це повідомили у ТОВ "Закарпатгаз Збут", пише Depo.Закарпаття.

Станом на початок червня заборгованість закарпатців за природний газ сягнула позначки 951,3 млн грн. Борг побутових споживачів за спожитий ресурс на аналогічний період минулого року становив 665 млн грн. Через незадовільний стан платіжної дисципліни ТОВ "Закарпатгаз Збут" змушене посилити заходи задля стягнення накопиченої заборгованості.

"З травня минулого року запрацював новий механізм нарахування субсидій. Одним з елементів новації при її призначенні, задекларовано відсутність заборгованості за комунальні послуги, що прострочена понад два місяці", - коментує директор ТОВ "Закарпатгаз Збут" Вікторія Томинець.

Накопичені борги за природний газ не дадуть можливості органам соцзахисту провести призначення субсидії тим споживачам, які мають на неї право.

"Закарпатгаз Збут" закликає клієнтів розрахуватися за спожитий природний газ, аби не втратити можливість оформити субсидію на опалювальний період 2018/2019 років. Інформацію про заборгованість споживачів газопостачальна компанія щомісячно надаватиме до управлінь соціального захисту.

З початку року понад 20 тисяч клієнтів "Закарпатгаз Збуту" вже отримали попередження про припинення постачання газу через борги. Ще 9,3 тис споживачів газу в області - вже відключені від газової мережі. Сукупний борг відключених споживачів сягає позначки у 47 млн грн. Більш ніж 2,4 тисяч справ передано компанією для стягнення заборгованості в судовому порядку. Відповідно до рішень суду до виконавчої служби передано справи для стягнення заборгованості на загальну суму 12,5 млн грн.

Нагадаємо, на Закарпатті підраховують завдані буревієм і градобоєм збитки.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття

Мітки: #Газ