Захисники "набки" в Ужгороді написали Гройсману листа

Поява листа пов'язана з ініціативою ужгородців щодо збереження історичного середовища Ужгорода

Захисники "набки" в Ужгороді написали Гр…

Про це пише Depo.Закарпаття з посиланням на "Закарпаття онлайн".

Громада обласного центру Закарпаття, громадські організації, вітчизняні та закордонні експерти у галузях архітектури, урбаністики, екології, охорони культурної спадщини, історії, а також митці, культурні діячі та науковці підписали відкритий лист до прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана.

Поява цього листа пов'язана з ініціативою ужгородців щодо збереження історичного середовища Ужгорода, особливо - у контексті ініціативи міської влади обласного центру щодо включення кварталу Малий Ґалаґов, що є пам'яткою містобудування місцевого значення, до Списку світової спадщини ЮНЕСКО. Лист містить прохання сприяти відтермінуванню реалізації проекту оновлення набережної Незалежності в Ужгороді.

Як йдеться у зверненні, "вкрай низька якість проектних рішень та будівельних робіт поглиблять... проблему номінування Малого Ґалаґова до ЮНЕСКО та позначаться на стані іншого об'єкта природно-заповідного фонду – найдовшої у Європі липової алеї, що має статус пам'ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення та розташована в межах набережної Незалежності.

Частина листа містить прохання до прем'єр-міністра Гройсмана "втрутитись у процес знищення історико-культурних пам'яток міста Ужгорода та посприяти відтермінуванню реалізації проекту оновлення набережної Незалежності в Ужгороді на наступний бюджетний рік."

Нагадаємо, що резонансній темі, зокрема, було присвячено вчорашній мітинг в Ужгороді.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook