ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Захаращена зливова каналізація перетворює Ужгород на Венецію (ВІДЕО)

Навіть при незначних опадах деякі вулиці міста затоплює так, що ці ділянки можна хіба-що переплити
Depo.
15 травня 2015 09:32
ФОТО: depo.ua
Захаращена зливова каналізація перетворює Ужгород на Венецію (ВІДЕО)
Захаращена зливова каналізація перетворює Ужгород на Венецію (ВІДЕО)

Початок вулиці Лучкая, що в Ужгороді, як тільки трохи задощить, заливає повністю. Ситуацію на цій ділянці вже багато років не виправляють. Проблема в тому, що зливово-приймальна каналізація настільки захаращена сміттям, що не справляється з перекачкою води, - пише Закарпаття.depo.ua.

Чиновники стверджують, гроші на ці роботи виділяються. До прикладу, на 2015 рік заплановано 1 млн. грн. на прочищення зливо-приймальної каналізації і 800 тис. грн. на ремонт зливової каналізації. А цю роботу у департаменті міського господарства перекладають на "Водоканал" і КШЕП. Ті, в свою чергу, нарікають на владу і мешканців.

Нині лише на декількох вулицях здійснюється промивка і прочистка зливної системи - за окремим договором і тільки на основних магістралях. Необхідної техніки для очистки КШЕП краю не має, для цих робіт залучають столичних спеціалістів.
Люки та решітки в Ужгороді цуплять десятками чи не щоночі. Виготовлення однієї решітки вартуватиме бюджету більше 800 грн, однієї кришки - близько двох тисяч. Зараз в місті не вистачає близько 400 решіток. Найпроблемніші ділянки - вул. Гагаріна, Собранецька, Митна, район Радванки.