Заарештований у Словаччині "правосек" заявив, що він журналіст, а не терорист

Регіональний суд словацького міста Кошице залишив під вартою затриманого напередодні за запитом України чоловіка, підозрюваного в тероризмі

Володимир Гласнер, котрого затримали у Кошіцах у Словаччині, за підозрою у ряді злочинів заявив словацькому телеканалу JOJ, що він не є терористом, а журналістом, пише Depo.Закарпаття.

"Я не терорист, а журналіст, і вся ця справа є політичним замовленням"- сказав Гласнер. Терористом себе не вважає, зазначив, що світлини зі зброєю мав, але ніколи зброю не використовував. Також не застосовував і гранати ніколи не тримав у руках. На запитання, в якому виданні працював на Україні і якого ЗМІ має посвідчення, не відповів. Сказав, що був вільним журналістом.

Нагадаємо, регіональний суд словацького міста Кошице залишив під вартою затриманого напередодні за запитом України чоловіка, підозрюваного в тероризмі.

Відомо, що затриманим виявився нібито колишній член Добровольчого українського корпусу (ДУК) "Правий сектор" Володимир Гласнер ("Глок"), який свого часу був начальником штабу 1-го (закарпатського) запасного батальйону ДУК.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття