ЛЧ 2018
Євробачення
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

За що закарпатцям варто "насварити" прес-службу облради

Відбулося третє пленарне засідання сьомої сесії Закарпатської облради

Depo.
27 липня 2017 18:55
ФОТО: depo.ua

Без сучка і задирки - саме так проходять останні сесії Закарпатської обласної ради. Минулися часи гучних скандалів, політичних розбірок, кадрових конфліктів.

Спочатку "тихі" засідання місцевих журналістів приємно дивували, потім відверто дратували. Зараз - просто не хвилюють. Тим більше, що прес-служба облради детально відзвітує про кожен крок і кожне слово, якщо не всіх депутатів, то голови - стовідсотково. За це її можна похвалити (що, очевидно роблять безпосередні керівники), а можна і "насварити" - за розслаблених журналістів, які, по-доброму дякуючи прес-службі, все частіше обмежуються саме її повідомленнями про перебіг сесій. І це вже стає традицією (виняток хіба телекомпанії, яким, окрім тексту потрібна "картинка"). Можна сказати, що прес-служба "заколихала" своїм відповідальним ставленням до справи навіть "акул" клавіатури і мишки: про перебіг "нудних" сесій краще за неї не напише ніхто.

Сьогоднішнє засідання - не виняток. "Без сучка і задирки" були розглянуті та затверджені депутатами більше 40 актуальних питань порядку денного. Сенсацій не сталося. Писати журналістам знову практично нема про що, на відміну від прес-служби. Винятком є хіба телекомпанії, яким, окрім тексту, потрібна ще й "картинка".

Від кореспондента Depo.Закарпаття коротко: Без непорозумінь, конфліктів, обурень, скандалів, гальмування і придирок депутати хвилиною мовчання вшанували полеглих в липні в зоні АТО закарпатців, привітали земляків із високими державними нагородами, затвердили карові призначення і, розуміючи, що розтягувати сесію не варто - літо закінчується - на вимогливе прохання голови облради попрацювали дуже відповідально, визначившись із усіма питаннями порядку денного.

А з тих питань, котрі не пройшли процедуру обговорення та не витримали строків оприлюднення, як домовлялися депутати під час комісій та президії, запропоновано розглянути на черговій 8-й сесії, яка запланована на 21 вересня.

Прес-служба облради зі спокійною душею може відпочити, власне, як і "відповідальні за висвітлення сесій" журналісти. Але не розслабитись. Політичне життя Закарпаття передбачити важко, осінь може бути "гарячою". Побачимо, яких, точніше, чиїх правил дотримуватимуться чи, навпаки, не дотримуватимуться гравці від політики.

Більше новин про життя Закарпаття читайте на Depo.Закарпаття