ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

За рік майже 600 закарпатців незаконно отримали угорське громадянство

В угорському місті Ніредьгаза пред'явлено звинувачення шахраю і його помічникам, яких звинувачують у махінаціях з процедурою отримання громадянства Угорщини
Depo.
8 грудня 2015 16:13
ФОТО: depo.ua
За рік майже 600 закарпатців незаконно отримали угорське громадянство
За рік майже 600 закарпатців незаконно отримали угорське громадянство

Про це повідомили у прокуратурі області Саболч-Сатмар-Берег. Йдеться про майже шістсот громадян України, яким вони допомогли отримати подвійне угорське громадянство за винагороду, пише Depo.Закарпаття з посиланням на Mukachevo.net

Також у справі фігурують двоє жителів Закарпаття, які були посередниками при оформленні громадянства Угорщини за спрощенною процедурою. Вони займалися виготовленням фальшивих документів для осіб, які не мали на це права. Серед них і ті, проти яких були відкриті кримінальні провадження.

Загалом за 2013 рік через посередників пройшло 594 громадян України із Закарпаття, які платили за оформлення необхідних документів близько тисячі євро.

У 185 випадках йдеться про підробку документів в міських або сільських управах на території Угорщини. Йдеться про отримання незаконного прибутку на суму 648 000 євро (понад 200 000 000 форинтів), які сплатили закарпатці за отримання подвійного громадянства.

Гроші, які були отримані у якості винагороди, обвинувачений витрачав для власних цілей - серед іншого купив будинок за 30 млн форинтів.