ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

За добу закарпатці викликають газовиків у середньому 38 разів

З початку року аварійна служба "Закарпатгазу" відреагувала майже на 9,3 тис заявок споживачів

Depo.
14 вересня 2018 10:59
ФОТО: depo.ua

Про це Depo.Закарпаття повідомила прес-служба "Закарпатгазу".

За вісім місяців 2018 року аварійно-диспетчерська служба ПАТ "Закарпатгаз" здійснила майже 9,3 тис виїздів за заявками споживачів області. В середньому за добу служба "104" приймала від клієнтів до 38 викликів. Частіше за все звернення до АДС пов'язані з проблемами, що виникали через самовільне встановлення чи заміну газового обладнання, недотримання вимог безпеки при користуванні газовими приладами, а також через несправні димові та вентиляційні канали. Традиційно максимальна кількість викликів фіксувалася у холодну пору року. До прикладу, лише у січні бригади аварійної служби здійснили 1,5 тис виїздів за заявками споживачів області.

"Найбільша кількість дзвінків, які надходять на номер "104", пов'язана з порушенням правил безпеки під час користування газовими приладами у побуті або залученням до роботи з газовими приладами сторонніх осіб. Проте наша служба завжди готова своєчасно відреагувати на виклик. Аварійні заявки виконуються цілодобово і безкоштовно", - зазначив головний інженер Віктор Водзінський. Щорічно для забезпечення роботи експлуатаційних служб "Закарпатгаз" потребує щонайменше 39,6 млн грн. За 7 місяців 2018 року фактичні операційні витрати на їх фінансування склали 23,3 млн грн, а надходження від тарифу на розподіл тільки 7,2 млн. грн. Тому коштів, закладених на дані цілі в діючому тарифі, критично не вистачає.

Лише витрати на паливо-мастильні матеріали для утримання автопарку експлуатаційних служб газової компанії з початку року становили понад 5,08 млн грн. Це на 20% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Окрім того для забезпечення якісного функціонування аварійно-диспетчерської служби, необхідно своєчасно забезпечувати фахівців спеціальним обладнанням, інструментом, необхідними матеріалами та спецодягом.

Нагадаємо, що "Закарпатгаз" за борги припинив газопостачання майже 1700 споживачам.

Більше про життя Прикарпаття та Закарпаття читайте на Depo.Закарпаття

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook