ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Якими бувають обійми і як правильно ними користатися

Міжнародний день обіймів відзначають 21 січня
Depo.
21 січня 2016 13:07
ФОТО: depo.ua
Якими бувають обійми і як правильно ними користатися
Якими бувають обійми і як правильно ними користатися

Як інформує Depo.Закарпаття, всі ми любимо обніматися - це факт. Притискаючись до іншої людини, ми переживаємо грандіозний енергетичний обмін і часто це здорово "заряджає", так що потім неначе відкривається друге дихання

Якими бувають обійми і як правильно ними користатися - фото 1

До речі , чоловіки теж люблять обійми і навіть не вважають їх чимось негожим, тому відкрито про це говорять. Ну і чи варто згадувати, наскільки важливі регулярні обійми різних видів для міцних і здорових стосунків!

Якими бувають обійми і як правильно ними користатися - фото 2Привітальні обійми - часом ти обіймаєш його при зустрічі, навіть не замислюючись, і це здорово! Це показник того, що тобі він дуже дорогий і ти сумувала.

Слізні обійми - зазвичай мають місце, коли ти "плачешся йому в жилетку". У таких випадках слова не потрібні, просто обійнявши тебе, він показав всю силу своїх почуттів і свою підтримку.

Якими бувають обійми і як правильно ними користатися - фото 3

Дражливі обійми - актуальні, коли ти точно знаєш, що на вас чекає щось дуже приємне на букву "с", але його ще не було. Обіймаючи його, ти ніби говориш: "Наступного разу, коли я притиснуся до тебе так щільно, одягу на мені вже не буде!".

Якими бувають обійми і як правильно ними користатися - фото 4

Прощальні обійми - аеропорти і вокзали бачили чимало таких. Ти ніби хочеш запам'ятати його запах, щоб він був з тобою якомога довше. Але, можливо, ти обіймаєш так коханого щодня перед тим, як піти на роботу - чудово! Значить ваші стосунки ще свіжі та гарячі!

Якими бувають обійми і як правильно обійматися - фото 4

Дивані обійми - так мило і затишно обніматися, коли ви разом, скажімо, дивитесь хороший фільм, сховавшись під пледом... До речі, пустощів під пледом у цей момент ніхто не відміняв

За матеріалами collegecandy.com

Фото: Віктор Дьомін

Більше новин про життя Закарпаття читайте на Depo.Закарпаття