UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Які штрафи чекають на водіїв за приховування номерних знаків

За незаконні маніпуляції з номерами на водіїв чекають штрафи
 

Які штрафи чекають на водіїв за приховув…

За незаконні маніпуляції з номерами на водіїв чекають штрафи, а за повторне порушення - штраф більшого розміру або громадські роботи. Про це розповів в заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький, пише Depo.Закарпаття з посиланням на "Аuto.24".

Правила дорожнього руху забороняють керувати транспортним засобом без номерного знака, або з номерним знаком, що:

не належить цьому засобу; не відповідає вимогам стандартів; закріплений не в установленому для цього місці; закритий іншими предметами чи забруднений, що не дає змоги чітко визначити символи номерного знака з відстані 20 м; неосвітлений (у темну пору доби або в умовах недостатньої видимості) чи перевернутий.

"За такі дії передбачена відповідальність, згідно КУпАП. Якщо маніпуляції з номерними знаками вчинені вперше - штраф 170 грн, а якщо вдруге - 255 грн або громадські роботи на строк від тридцяти до сорока годин з оплатним вилученням транспортного засобу чи без такого", - пояснює Олексій Білошицький.

За словами заступника начальника Департаменту патрульної поліції, бувають ситуації, коли номерний знак на транспортному засобі насправді належить іншому транспортному засобу, найчастіше такої ж марки і моделі.

"Ми розуміємо, що це авто - двійник. Таких "двійників" у нас вже кілька десятків (з часу введення системи автофіксації). Ми з самого початку впровадження системи автофіксації говорили, що це не її пряме призначення, фіксувати такі авто, але можливості системи стали додатковим інструментом для того, щоб знайти такі транспортні засоби-порушники ", - звернув увагу Олексій Білошицький.

Нагадаємо про посилення відповідальность за "п’яне" водіння.


 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"