Які небезпеки чатують на закарпатців влітку (ВІДЕО)

Літо - найбільш небезпечний період з-поміж решти сезонів. Статистика свідчить, кількість смертельних випадків саме в цей час зростає

Які небезпеки чатують на закарпатців влі…

Нещасні випадки, які трапляються з людьми під час літнього відпочинку, можна розділити на дві категорії. Ті, що залежать від нашої поведінки і ті, які виникають самі по собі, але зачіпають людину, яка нехтує елементарними правилами безпеки, пише Закарпаття.depo.ua.

Перший пункт - це утоплення. Тільки за неповних два купальних місяці на Закарпатті загинуло 15 осіб. Більшість жертв віком від 17 до 30 років. Усі вони фізично здорові, але фактор глибокої води приправлений алкоголем та надмірною самовпевненістю - робить свою фатальну справу.

Наступний пункт списку літніх небезпек - це укуси. Зустріти змію на своєму шляху навряд чи мріє пересічний закарпатець. І якщо туристи до такої зустрічі готові, адже мають відповідне взуття, то більшість грибників - ні. Щороку тільки в Іршавському районі трапляється п'ять випадків укусів. Цьогоріч вже зафіксували два, які, на щастя, вчасно проліковані.

Ще одна небезпека - влучання блискавки. Грози, які саме цієї пори бувають найпотужнішими, вже стали причиною кількох смертей та 10-ка травмувань. Слід розрізняти пряме влучання та непряме. Якщо розряд вдарив у дерево чи металевий предмет, а поруч знаходиться людина - її легко може збити з ніг вибухова хвиля і навіть контузити. У такому випадку шанс на порятунок досить високий. Чого не скажеш про пряме попадання блискавки.

Четверта небезпека - це тепловий удар. Активність сонця в літку сягає максимуму, а температура в тіні може коливатися у межах 30-35 градусів. Що тоді казати про прямі сонячні промені, які розпікають навколишнє середовище до критичних показників 45-50 градусів за Цельсієм. Ось чому медики наполягають, щоб люди менше перебували на сонці. Найбільш вразливі - літні люди. Та сонячний удар небезпечний також і для людей з проблемами серця.

Більше новин про життя краю читайте на Закарпаття.depo.ua

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook