UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Які міфи про паски безпеки міцно засіли в головах водіїв

Навколо простого і дуже важливого елементу салону автомобіля існує кілька сумних упереджень

Які міфи про паски безпеки міцно засіли…

Про це повідомляє Depo.Закарпаття з посиланням на mmr.

Ремінь безпеки – дивна штука, яка є в кожному автомобілів, і якій, згідно з даними вельми сумної статистики, нехтує величезна кількість співвітчизників. Все тому, що навколо цього простого і дуже важливого елементу салону автомобіля існує кілька сумних упереджень. 

1. Міф перший – ремінь всьому заважає

Ремінь дійсно заважає. Особливо молодому, починаючому водієві. Багато хто помилково вважають, що звикнути до ременя можна. Це не так. Вже через тиждень-два постійної експлуатації автомобіля і пристібання ременя даний елемент безпеки зовсім перестає відчуватися. Не тільки під час кермування, але навіть при спробі дотягнуться до бардачка. Само собою, якщо не почати пристібатися, то не відбудеться і адаптації.

Ще один важливий момент полягає в тому, що ремінь нібито завадить водієві вибратися з машини в разі ДТП. І це дійсно так. Ремінь і правда може стати в деяких ситуаціях непереборною перешкодою, особливо для травмованої людина. Однак, не варто забувати про такий "маленький" момент, що в разі ДТП з високою часткою ймовірності саме ремінь стане тим, що не дозволить водієві зустрітися з апостолом Петром.

2. Міф другий – подушка безпеки замінює ремінь

Перше, єдине і найголовніше, що потрібно зарубати собі на носі – подушка безпеки проектувалася як допоміжний елемент, а не як самостійний. Більш того, вона розроблялася спеціально для того, щоб захищати ще краще вже пристебнуту ременем безпеки людину. Важливо: будучи не пристебнутим ременем безпеки, при відкритті подушки, можна отримати ще більш серйозні травми і каліцтва. Два згаданих елементи працюють виключно в тандемі. Окремо може врятувати життя і здоров’я тільки сам ремінь безпеки.

3. Міф третій – дітям ремінь не потрібний

Звичайно ж не міф, скоріше – допущення. Ремінь безпеки не подобається дорослим, чого вже говорити про дітей. Вони постійно вовтузяться, шкідливий ремінь їм заважає рухатися. Саме через небажання возитися з дитячими капризами зайвий раз, багато хто не до кінця відповідальних батьків нехтують закріпленню дітей. Це не правильно. Кожен батько-водій зобов’язаний пояснити своїй дитині всю важливість пристібання.

Нагадаємо, що означають червоні мітки на спідометрі автомобіля.

Читайте також: Першу в світі броньовану автівку продають за мільйон доларів

Всі новини Ужгорода та Закарпаття сьогодні читайте на Depo.ua

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme