UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Яка професія є найбільш вразливою для коронавірусу

Дослідження британських вчених показало, що серед робітників фабрик і охоронців смертність від коронавірусної інфекції вдвічі вища, ніж серед медиків

Яка професія є найбільш вразливою для ко…

Експерти Офісу національної статистики Британії проаналізували професії всіх 4 700 померлих від COVID-19 в Англії і Уельсі чоловіків працездатного віку від 20 до 64 років, які померли в період з 9 березня по 25 травня, пише The Daily Mail, повідомляє Depo.Закарпаття з посиланням на "Соцпортал".

З'ясувалося, що на кожні 100 тисяч чоловіків припадало 74 померлих охоронці в місцях публічного відпочинку, на другому місці –  робітники заводів і фабрик : 73 жертви на кожні 100 тисяч. Серед медбратів і лікарів, які лікували найважчих пацієнтів з коронавірусів, смертність становила 30 випадків на кожні 100 тисяч. Лише серед працівників служб швидкої допомоги вона досягала максимуму – 82,4 на 100 тисяч.

Також експерти попереджають, що смертність серед робітників заводів і охоронців не зовсім коректно відображена, оскільки працівників сфери охорони здоров'я все ж більше.

Наприклад, 130 медбратів і лікарів померло від коронавірусу за 2,5 місяці, в порівнянні з 62 працівниками фабрик і заводів. Ці працівники найчастіше працювали в харчовій індустрії, що постачає громадян продуктами харчування. Охоронці служили в супермаркетах на піку пандемії, вони стежили за дотриманням соціальної дистанції між покупцями, піддаючи себе більш високому ризику зараження.

У число небезпечних професій також увійшли таксисти, шеф-кухарі, водії автобусів і продавці.

Нагадаємо, що ЄС не відкриє кордони для України з 1 липня.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"