UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Як закріпити смартфон в автомобілі: 5 безпечних способів

Попри те, що використання гаджетів не належить до списку рекомендованих дій під час керування автомобілем, повністю виключити його не завжди є можливим

Як закріпити смартфон в автомобілі: 5 бе…

Смартфон нерідко застосовується і для перегляду навігаційних карт, що передбачає постійне знаходження його перед водієм, пише Depo.Закарпаття. Є кілька способів для закріплення смартфону в автомобілі.

Як закріпити смартфон в автомобілі: присоска

Найпопулярнішим є кріплення з присосками великого розміру на телескопічній штанзі. Але це стає причиною численних незручностей, оскільки кріплення відрізняються громіздкістю і заважають огляду з водійського сидіння. Якщо ж їх неправильно встановити, незабаром вони просто відваляться під своєю вагою.

Крім цього, при необхідності виконання різкого гальмування або маневру, присоска може розгерметизування, і пристрій разом з кріпленням впаде на передню панель. Ще одним недоліком кріплення стає знаходження на шляху розкриття пасажирської подушки безпеки, що небезпечно можливим рикошетом у людини при її спрацьовуванні.

Як закріпити смартфон в автомобілі: приклеювання на панель

Є деякі методи закріплення смартфона в машині, які можуть бути використані в якості альтернативи. Одним з них стає невеликого розміру майданчик з клейкою поверхнею і спеціальними кріпленнями. При установці на нього смартфона, він буде перебувати в полі відмінного огляду для водія. Недоліком є те, що клейка основа буде залишати плями на передній панелі, а вставляти і виймати смартфон з пластикових тримачів — не зовсім зручне заняття, з тієї причини, що він часто вислизає і падає під педалі.

Як закріпити смартфон в автомобілі: магніт

Ще одним різновидом тримача може стати консольний магніт. Підставку невеликого розміру слід приклеїти до поверхні передньої панелі автомобіля, або ж центральної консолі. Далі йде невеликого розміру штанга, довжиною приблизно з палець, на кінці якої розташовується шарнір кульового типу і магніт, що обертається на ньому. Для успішної роботи конструкції на чохол гаджета слід приклеїти пластинку з металу, за допомогою якої досить міцний чохол може бути закріплений на магніті. Цей метод можна розглядати як швидкий і надійний.

Але без недоліків також обійтися не вийде. Підставка на клеї утримується нетривалий час і незабаром кріплення може просто відпасти. Крім того, на самому чохлі залишиться пляма.

Як закріпити смартфон в автомобілі: Вставка в щілину для CD-дисків

Є спеціальні тримачі для смартфонів, які можна вставити в щілину для компакт-дисків. В цей час частота їх використання зменшилась, так що можливо застосувати їх не за прямим призначенням. Консоль з пластику просто вставляється в нього, а на іншому кінці розташовується шарнір з магнітом. За словами виробників, використання такого пристрою не стане перешкодою для програвання самого диска, але дістати його можливо буде тільки після зняття конструкції.

Як закріпити смартфон в автомобілі: Гумка і повітропровід

Найпростіший метод передбачає застосування звичайної канцелярської гумки. Її слід протягнути через прорізи у дефлекторі для обдування. Після цього дві петлі надіваються на смартфон, після чого їх слід закрутити для забезпечення необхідного тиску. Гаджет надійно закріплений.

Підсумок

Способи закріплення смартфона в салоні автомобіля можуть бути різними, вибір залишається за водієм, залежно від конструкції і можливості закріплення її на самій панелі.

За матеріалами: Ukr.Media.

Нагадаємо, як пережити спеку в машині без кондиціонера

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"