ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Як законно не платити штрафи за порушення ПДР

В українських водіїв може з’явиться можливість на законних підставах не платити штраф за порушення ПДР, які будуть фіксуватися в автоматичному режимі
Depo.
10 грудня 2015 09:31
ФОТО: depo.ua
Як законно не платити штрафи за порушення ПДР
Як законно не платити штрафи за порушення ПДР

Про це пише Depo.Закарпаття  посиланням на o-doroge.com

У ВР підготовлено до розгляду законопроект, автори якого пропонують не обкладати штрафом водіїв, які скоїли порушення ПДР змушене – через неналежний стан автодоріг або вулиць. 

У пояснювальній записці до законопроекту зазначається, що значна кількість автомобільних доріг перебувають у критичному стані і не відповідають держстандартам України. Пересування такими дорогами часто змушує водіїв відступати від ПДР - об’їзд по зустрічній смузі вибоїни і ями, перетин в населених пунктах подвійну лінію через неможливість об’їхати транспортні засоби, припарковані в заборонених місцях і так далі. У разі облаштування на таких автодорогах і вулицях фото- і відеозапису, водії будуть залучатися до адмінвідповідальності за правопорушення, які вони зробили вимушено.

Як заявляють автори законопроекту, він підготовлений з метою відкоригувати несправедливий на сьогоднішній день механізм залучення власників транспортних засобів до адмінвідповідальності за порушення ПДР, зафіксованих в автоматичному режимі.

Більше новин про життя Закарпаття читайте на Depo.Закарпаття