ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Як закарпатські депутати та "тарифні" протестувальники писали листа Яценюку

Сьогодні, 28 травня, під час сесії Закарпатської обласної ради прийняли звернення до Прем'єр-міністра України, у якому просять переглянути тарифи на енергоносії
Depo.
28 травня 2015 13:07
ФОТО: depo.ua
Як закарпатські депутати та "тарифні" протестувальники писали листа Яценюку
Як закарпатські депутати та "тарифні" протестувальники писали листа Яценюку

Текст звернення зачитав голова облради. "За" проголосувало 74 депутати, рішення прийнято, пише Закарпаття.depo.ua.

Під час обговорення питання високих тарифів на комунальні послуги виник конфлікт: представники закарпатського "тарифного майдану" категорично не погодилися із запропонованим текстом звернення та вимагали переписати документ. Активісти вимагали все "відмінити і зупинити".

Звучала пропозиція висловити недовіру Яценюку. Обов'язковим у зверненні за вимогою протестувальників мало бути попередження Києва про те, що в разі відсутності реакції на звернення громадазалишає за собою право на радикальні дії.

Депутати "на радикальні дії" довго не погоджувалися, і зрештою зійшлися на формулюванні "громада попередила, що в разі неприйняття ніяких рішень у відповідь на наше звернення залишає за собою право на радикальні дії".

Погоджене спільне звернення направили Кабінету Міністрів.

Нагадаємо, раніше голова Закарпатської облради, говорячи про нові тарифи, заявив, що "громада Закарпаття цю дурь платити не буде".

Сьогодні ж активісти заявили, що перекриють трасу "Київ-Чоп", якщо тарифи не знизять.