Як закарпатка створює красу на пляшках (ФОТО)

Відбулась цікава виставка, де серед інших мисткинь свої роботи у стилі декупажу пляшок представила виноградівчанка Олена Капустянова

Про це пише Depo.Закарпаття з посиланням на "ДЗ".

За спеціальністю жінка інженер-технолог, конструктор швейних виробів. Довгий час Олена Капустянова працювала на швейній фабриці, де з простої робітниці виросла аж до начальника комп'ютерного цеху.

Її експонати на виставці були дуже помітними і привертали увагу кожного, хто тут побував. До слова, презентувала майстриня відвідувачам близько 300 пляшок, а взагалі за два роки вона створила понад півтисячі робіт. Кожна з них оригінальна і витончена, одна на одну не схожа. Дивуєшся, як здавалося б нічим непримітна річ перетворюється у щось виразне, неповторне. Декупаж на склі – унікальний спосіб декорування, за допомогою якого можна створити чи переробити будь-яку пляшку, банку, склянку чи вазу. Ця техніка вимагає від майстра терпіння, адже кожну деталь треба підібрати, вирізати, а потім приклеїти своїми руками до поверхні посуду, пофарбувати та вкрити лаком. У результаті виходять оригінальні пляшки домашнього декору.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття