ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Як в Ужгороді погасили зображення Закарпатської ОДА

Представлено художній конверт і оригінальну марку, які виготовили спеціально до 70-річчя приєднання Закарпаття до складу Української держави
Depo.
24 січня 2016 13:46
ФОТО: depo.ua
Як в Ужгороді погасили зображення Закарпатської ОДА
Як в Ужгороді погасили зображення Закарпатської ОДА

На конверті зображені туристичні цікавинки Закарпаття, серед яких – Долина нарцисів, дерев’яна Шелестівська церква, Мукачівська ратуша та середмістя Ужгорода. Марку ж прикрашає головна адміністративна будівля Закарпаття – визначна пам’ятка історії й архітектури краю. Урочисто погасили конверт і марку спеціальним штемпелем представники дирекції обласного відділення "Укрпошти", управління культури ОДА та самі філателісти.

"Марочка і конвертик – їх було два – розроблялися художником нашим, філателістом Олександром Шевченком. Там є пейзажі взяті із нашого краю, Закарпаття, і долина нарцисів, і декілька будов цікавих, а на самій марочці – саме будова адміністрації обласної, де і проходить дана виставка, ну, і подія – 70 років з утворення закарпатської області – має пряме відношення до адміністрації. На думку всіх, хто ці конверти бачив, придбав для себе – сказали, що дуже хороша якість, хороший рівень", - розповідає Микола Дудник, голова Ужгородського клубу філателістів.

Кількість новинок – обмежена. Художній конверт надрукований у 150-ти примірниках, наклад марок – 280 одиниць. А що додатковий тираж не планується, то вартість цих екземплярів із часом лише зростатиме й вони зможуть зайняти помітне місце в добірках навіть затятих колекціонерів, – упевнені організатори.

Більше новин про життя Закарпаття читайте на Depo.Закарпаття