ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Як ужгородці за хвилину встигали реготати, плакати та філософствувати

В Ужгороді з успіхом пройшов фестиваль екстремально короткого кіно "100 фільмів за 100 хвилин"
Depo.
17 листопада 2015 20:12
ФОТО: depo.ua
Як ужгородці за хвилину встигали реготати, плакати та філософствувати
Як ужгородці за хвилину встигали реготати, плакати та філософствувати

Цьому заходу вдалося зібрати повний зал глядачів, пише Depo.Закарпаття. Ужгородці хоч і не балувані частими якісними мистецькими подіями, але нерідко ігнорують їх. На концертах зали бувають напівпорожні, літературні вечори, відкриття виставок - глядачі в осному ті ж самі. А от на "100 фільмів за 100 хвилин" знайти вільне місце у ляльковому театрі було непросто.

Як ужгородці за хвилину встигали сміятися, сумувати та задуматися про життя - фото 2

Як ужгородці за хвилину встигали сміятися, сумувати та задуматися про життя - фото 3

Протягом ста хвилин - сто різних історій. Сумних, смішних, дуже смішних, трагічних, філософських, незрозумілих, абсурдних. Зал реагував бурхливо - глядачі сміялися, дивувалися, засмучувалися.

Як ужгородці за хвилину встигали сміятися, сумувати та задуматися про життя - фото 4

"100 фільмів за 100 хвилин" - це фестиваль однохвилинного кіно. Це не кліпи чи реклама. Організатори запевняють - це повноцінні фільми, які апелюють до глядачів та розповідають абсолютно різнопланові історії, які, здавалось би, неможливо вкласти в одну хвилину. Ігрове, анімаційне, документальне та експериментальне кіно лише з одним обмеженням – однохвилинний хронометраж.

Як ужгородці за хвилину встигали сміятися, сумувати та задуматися про життя - фото 5

Фестиваль влаштовують вже четвертий рік поспіль. У програмі - роботи маститих кіномитців, які присвятили себе однохвилинному жанру. Є серед фільмів і творіння відомих світових режисерів. Також представлені роботи і українських митців - близько 10% програми складається саме з їхніх фільмів. 

Як ужгородці за хвилину встигали сміятися, сумувати та задуматися про життя - фото 6

Фестиваль проходить у багатьох містах України. Загалом, жителі близько 20 українських міст зможуть побачити програму фестивалю.