Як ужгородці голосують за проєкти громбюджету (ТАБЛИЦЯ)

Оприлюднили попередні результати голосування за проекти бюджету громадської ініціативи Ужгорода

Як ужгородці голосують за проєкти громбю…

Про це Depo.Закарпаття повідомили в Ужгородській міськраді.

Засідання експертної комісії зі впровадження бюджету громадської ініціативи Ужгорода відбулося сьогодні в міській раді – відкрили урну з паперовими бюлетенями для голосування за проєкти і провели підрахунок голосів.

Крім членів експертної комісії, на засіданні були присутні також представники авторів проєктів. Відзначалося, що за підсумками голосування – і онлайн, і офлайн – більшість проєктів не набрали навіть мінімально необхідної кількості голосів (відповідно до Положення про бюджет громадської ініціативи для загальноміських проєктів необхідний мінімум – 25 голосів, для локальних – 50).

Наразі протоколом зафіксовано попередні результати голосування – електронні та паперові, ще уточнюється, чи за якісь проєкти немає дублювання підтримки від однієї особи в обох форматах. Які ж проєкти стали переможцями цього року – остаточно комісія прийме рішення ближчими днями.

Нагадаємо, що згідно рішення експертної комісії з впровадження Бюджету громадської ініціативи до голосування допущено 9 проєктів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"