ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Як реформуватимуть державні та комунальні газети

Відбулось перше засідання робочої групи із підготовки та організації реформування державних та комунальних друкованих ЗМІ
Depo.
20 січня 2016 17:36
ФОТО: depo.ua
Як реформуватимуть державні та комунальні газети
Як реформуватимуть державні та комунальні газети

Члени робочої групи доопрацювали дорожню карту реформування державних та комунальних ЗМІ, яка називається "«15 кроків до свободи", пише Depo.Закарпаття з посиланням на офыцыйний сайт ОДА.

Дорожня карта є фактично календарним планом реформування ЗМІ, який складений для учасників першого, "пілотного" етапу роздержавлення. Спільними для всіх редакцій є тільки пункти про проведення перших зборів трудових колективів і необхідність проведення сесій відповідних рад, направлення клопотань до Держкомтелерадіо про включення до зведеного переліку об’єктів реформування.

Терміни виконання деяких пунктів для кожної редакції будуть різними, адже на проведення зборів трудових колективів редакцій дається строк до 31 березня 2016 року. Тож дати зборів будуть різні, як і дати сесій районних рад, які мають бути проведені протягом місяця з дня надходження пропозицій трудових колективів.

Спільною для всіх "пілотників" стане постанова Кабінету Міністрів України, якою буде затверджено перелік учасників першого етапу реформування ЗМІ. Це відбудеться після прийняття рішень всіх сесій районних, міських рад про реформування редакцій.

Далі почнеться процедура реорганізації кожної редакції – "пілотника" (проведення других зборів трудових колективів з перетворення редакцій в інші суб’єкти господарювання, держреєстрація перетворених підприємств, перереєстрація видань тощо).

На сайті Держкомтелерадіо у розділі "Реформування друкованих ЗМІ", а також на сайті НСЖУнадаватимуться коментарі та роз’яснення щодо всіх кроків реформування, публікуватимуться зразки документів.

Більше новин про життя Закарпаття читайте на Depo.Закарпаття