ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Як провалля Солотвина перетворюються в "родзинку" демонологічного туризму (ВІДЕО)

Солотвинці продовжують жити на краю прірви, а туристи навіть спускаються вглиб провалля в пошуках екстриму
Depo.
4 червня 2015 11:45
ФОТО: depo.ua
Як провалля Солотвина перетворюються в "родзинку" демонологічного туризму (ВІДЕО)
Як провалля Солотвина перетворюються в "родзинку" демонологічного туризму (ВІДЕО)

На базі відпочинку, котра знаходиться найближче до провалля, ніхто не панікує. Люди насолоджуються відпочинком та купаються в басейні, дивлячись на велетенські механізми старої шахти - менше, ніж за 100 метрів від одного з найбільших карстових проваль в Солотвині, йдеться у сюжеті голосу Карпат, пише Закарпаття.depo.ua

"Нє, ну воно, канєшно, страшно, но там внизу інтересно! Ми там вже були внизу - там інтересно, але, канєшно, воно страшно", каже турист із Вінниці Максим.

Самі ж солотвинці страху з туристами не розділяють. Михайло, житель Солотвина, каже: якби люди насправді боялись - вже би тут не жили. Інший місцевий житель стверджує, що на сьогодні небезпека зникла. На його думку, завалюватися камери колишньої шахти.

Нагадаємо, 16 квітня 2015 року біля Солотвинського водоканалу по вул. Возз'єдання стався провал ґрунту габаритними розмірами 60х50 м та глибиною близько 45 м. Нове гігантське карстове провалля захопило кілька присадибних ділянок і потягло за собою лінію електропередач.

Солотвинське питання вже давно розглядають у чиновницьких кабінетах, проте проблема є далекою від вирішення. Про провалля уже знають і в Європі.

Міністерський комісар МЗС Угорщини Іштван Йоо зазначив, що солотвинське питання набуло загальноєвропейського значення і потребує негайного вирішення.